Meninio skaitymo konkursas „Mano pasaulėlis“

2019 m. vasario 27 d. pirmą kartą vyko IUG ir PUG meninio skaitymo konkursas „Mano pasaulėlis“, kuriame dalyvavo 12 skaitovų, juos paruošė mokytojos Gintarė Mačiulaitienė, Daiva Kaunienė ir Sonata Rangienė. Šio renginio tikslas padėti atsiskleisti talentingiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, ugdyti vaikų sceninę kultūrą. Pasiklausyti vaikučių  susirinko draugai, tėvai, pedagogai ir visi, kurie myli vaikišką poeziją. Prieš konkursą dalyvius ir svečius smagiai nuteikė meninio ugdymo mokytojų Laimos Bušininkienės ir Valdo Neimanto paruoštos dainelės, kurias atliko „Saulučių“ ir „Boružiukų“ grupių mokiniai. Renginys tapo maža švente ir mažiesiems skaitovams, ir jų klausytojams. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, dalyviai stengėsi perteikti skaitomų kūrinių nuotaiką, mintį. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Džiaugiamės, kad ugdytiniai išmoko naujų eilėraščių ir dalyvavo šiame konkurse.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Skip to content