Meno ir paukščių regykla Kintų pamaryje

Rugsėjo 21 dieną  8 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo paukščių regyklos atidaryme Kintų pamaryje.  

Regyklą projektavo Norvegijos architektų firma „Biotope“, ji skirta gamtos stebėjimui, menininkai turi galimybę ją fiksuoti. Projekto sumanytoja Audra Juodeškienė mokinius informavo, kad architektas, dalyvavęs atidaryme, tokius statinius sukūrė daugelyje šalių: Anglijoje, Norvegijoje ir net Arktyje. Prie regyklos kūrimo proceso prisijungė ir ornitologai, mokslininkai, stebintys, tyrinėjantys paukščius.

Ornitologas Borisas Belchevas kiekvienam mokiniui įteikė žiūronus, mokė, kaip jais naudotis ir  kaip stebėti paukščius. Maloniai nustebino ir gautos dovanos –  paukščių stebėjimo vadovai, kuriais naudodamiesi besidomintys mokiniai galės skraiduolius atpažinti.

Ingrida Cyrolies,

biologijos mokytoja metodininkė

Skip to content