Minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių, sergančiųjų ir turinčių problemų žmonių toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.

Lapkričio 16-ąją mūsų mokykloje taip pat vyko pilietinė iniciatyva „Tolerancijos diena“. Ją paminėti kvietė psichologė Eglė Kelpšienė, logopedė-specialioji pedagogė Elvyra Rimkuvienė, socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė. Mokiniams buvo pasiūlyta nupiešti šypseną, kurią galima skirti ne tik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt tu nemėgsti, kuris yra kitoks, bet tu jį toleruoji – priimi tokį, koks jis yra. Šios šypsenos papuošė mokyklos fojė erdvę.

Jurgita Tamošiūnienė,

socialinė pedagogė

Skip to content