Mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai lankėsi Kintų Vydūno kultūros centre

Vasario 15 d. mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai lankėsi Kintų Vydūno kultūros centre, kur apžiūrėjo Užgavėnių kaukių drožėjo Stanislovo Meškausko parodą.

Muziejininkė Reda Cirtautienė papasakojo apie Užgavėnių šventės papročius ir tradicijas, apie kaukių įvairovę. Kiekvienas galėjo pasimatuoti patinkančią kaukę ir įsijausti į to personažo vaidmenį. Tradicinėmis medinėmis kaukėmis džiaugėsi ir stebėjosi visi, bet ne visi mažieji parodos lankytojai išdrįso pasimatuoti.

Vėliau „Boružiukų“ grupės mokiniai pamatė visas Kintų Vydūno kultūros centro „slaptas“ patalpas, teko pabuvoti net kamine. Turėjo galimybę pasidžiaugti dailės klasėje esančiais kūrybiniais darbais.

Dėkojame muziejininkei Redai Cirtautienei už nuoširdų ir įdomų žinių perteikimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė