Mokomės kartu

Vida Viršilienė,
Kintų pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Prieš trejus metus užsimezgusi ir besitęsianti Kintų pagrindinės mokyklos ir Vainuto gimnazijos pradinių klasių draugystė nenustoja plėtotis.

Gegužės 12 d. Vainuto gimnazijos pirmokai sulaukė bendraamžių svečių iš Kintų pagrindinės  mokyklos. Netradicinėje jungtinėje pamokoje, kurią vedė Vainuto gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Jonelienė ir Kintų pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vida Viršilienė, pirmokai vieni kitiems demonstravo iš anksto paruoštus namų darbus – vainutiškiai vaidino ištrauką iš kūrinio ,,Bitė Maja“, o kintiškiai pradžiugino muzikiniu kūriniu, kurį atliko dūdelėmis.  Pamoką tęsė mįslių konkursas ir viktorina.

Vėliau mokiniai rungėsi tarpusavio sportinėse varžybose ir aplankė atnaujintą Vainuto mokyklos biblioteką, kurioje susipažino su turimų knygų įvairove bei turėjo galimybę pavartyti mažiausio ir didžiausio formato knygas.

Dienos pabaigoje pirmokai pagamino bendrą draugystės medį ir išsirinko draugiškiausią mokinį, o draugystę vainikavo abejingų nepalikęs didžiulis tortas.

Sudalyvavę netradicinėje pamokoje ir geriau vieni kitus pažinę, Vainuto gimnazijos ir Kintų pagrindinės mokyklos pirmokai džiaugėsi patirtais įspūdžiais ir tikisi, kad tai – ne paskutinis šių dviejų mokyklų bendras projektas ir vaikai dar turės galimybių mokytis netradiciškai.