Mokomės kitaip: lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 9 klasei „Vydūnas. Kelio pasirinkimas“ Kintų Vydūno kultūros centre

Ne kabinete ir ne iš vadovėlio mokytis įdomiau. Tad lietuvių kalbos ir literatūros dvi pamokos 9 klasei „Vydūnas. Kelio  pasirinkimas“ lapkričio 6 d. vyko Kintų Vydūno kultūros centre. Mokiniai, naudodamiesi muziejininkės Redos Cirtautienės pasakojimu, animacinio filmuko „Avelė“ istorija, įvairia Vydūno muziejaus stendų medžiaga ir edukacine paroda, atliko savarankiškai užduotis, kurias paruošė mokytoja Nijolė Sodonienė.

Smagu, kad devintokai dirbo ne tik individualiai, bet ir darniai porose, draugiškai patardami bendraklasiams, kur greičiau surasti atsakymus į klausimus, atsižvelgdami į mokytojos nuorodas.

 Nijolė Sodonienė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content