Mokslo festivalio edukacija ,,Žemės stebėjimo akademija”

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Dangiški kūnai žmogui visada buvo įdomus stebėjimo objektas. Ilgą laiką astronomo profesija buvo skirta tiems, kurie domėjosi žvaigždėmis ir kitais visatos vaizdais. Šiuo metu astronaut darbai susiję ir su Žemės stebėjimu naudojant palydovus.

Galimybę susipažinti su astronaut darbais turėjo dešimtos klasės mokiniai, kurie 2019-09-18 vyko į Klaipėdos universitetą ir dalyvavo mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis Žemė “ edukacinėje programoje ,, Žemės stebėjimo akademija”. KU dėstytoja supažindino su kosmologiniais tyrimais, kaip iš palydovų stebimi įvairūs Žemėje vykstantys gamtiniai reiškiniai. Vaizdžiai pristatė palydovinių tyrimų taikymą aplinkos reiškinių stebėjimui ir analizei. Edukacija praplėtė žinias apie astronomijos mokslą ir astronaut darbus.

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content