Mokslo metų baigimo šventė 6-10, 3f klasių mokiniams

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

2017 m. birželio 2 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis 6-10, 3f klasių mokiniams. Šventės metu pagerbti 10 klasės mokiniai – trečioji Kintų pagrindinės mokyklos laida (klasės vadovas Laimondas Taroza, klasės globėja Ingrida Cyrolies), jiems įteiktos nominacijos. Šią tradicija tapusią šventę organizavo 9 klasės mokiniai, padedami teatro vyresniosios mokytojos Astos Neimantienės.

Mokslo metų baigimo šventėje aštuntokams įteikti Pagrindinio ugdymo I-osios pakopos baigimo pažymėjimai, įteiktos padėkos pažangiausiems mokyklos mokiniams bei mokiniams, garsinantiems mokyklos ir Kintų vardą olimpiadose, konkursuose, varžybose. Taip pat pagerbti pasiekusieji asmeninę pažangą mokiniai ir aktyviausi savanoriai mokyklos veikloje.

3-čioji Kintų pagrindinės mokyklos laida 3f klasės mokiniai, pasiekusieji asmeninę pažangą 6-10 klasių mokiniai, pasiekusieji asmeninę pažangą Aštuntokams įteikti pažymėjimai Mokiniai, ginantys mokyklos vardą akademinėmis žiniomis Mokiniai, ginantys mokyklos vardą sportine bei menine veikla Mokyklos vėliavų nuleidimas Paskutinio skambučio šventė 6-10, 3f klasių mokiniams Pažangiausi mokyklos mokiniai

Skip to content