Mokyklos 3-7 klasių mokinių kvadrato varžybos

Lapkričio 6 dieną, mokyklos sporto salėje vyko 3-7 klasių mokinių kvadrato varžybos. Varžybose dėl pergalių kovojo ir savo sugebėjimus demonstravo keturios komandos: 3-4 kl. mokinių rinktinė, 5 kl., 6 kl. ir 7 klasės mokinių komandos. Emocingose varžybose didelių staigmenų neįvyko: laimėjo vyriausieji septintokai, antrą vietą užėmė šeštokai,o trečią penktokai. Jauniausiems varžybų dalyviams nors ir nepavyko įveikti varžovų, tačiau jie, demonstruodami savo drąsą ir pasitikėjimą,  garbingiausiai priešinosi septintokams. Varžybose visos komandos įgijo patirties, mokiniai negailėjo vieni kitiems patarimų, padrąsinimų.  Stipriausieji 3-4 kl. ir 5-6 kl. mokiniai jau lapkričio viduryje atstovaus mokyklai rajoninėse kvadrato varžybose. 

Varžyboms teisėjauti ir jas organizuoti padėjo mokyklos gimnazistai.
Skip to content