Mokyklos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos

Vasario 5 d. mokykloje vyko pradinių klasių ir 5-7 klasių mokinių  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos. Varžydamiesi mokiniai turėjo puikią galimybę pasitikrinti kaip įvaldę skirtingų estafečių atlikimo technikas, jaudulį, bendradarbiavimą komandoje, gebėjimą laimėti ir pralaimėti. Pradinių klasių varžybose nuostabą kėlė antrokai, kurie puikiai mokėjo atlikti visas aštuonias estafetes, tačiau jiems teko nusileisti gerokai augesniems ir brandesniems trečiokams bei nugalėtojams ketvirtokams. Pirmokai varžybas stebėjo, mokėsi, palaikė draugus,o keletą stipriausiųjų padėjo vyresniesiems varžybose. 5-7 klasių mokiniai atliko gerokai sudėtingesnes kombinuotas estafete, kurias, po labai atkaklios kovos laimėjo septintokai, antrą vietą, aplenkę šeštokus, iškovojo penktokai. Iš gabiausių mokyklos sportininkų bus sudaryta pradinių klasių ir 5-6 klasių mokinių rinktinė, kuri gins mokyklos garbę rajoninėse  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose.

Skip to content