Mokyklos ir rajono pavasario kroso varžybos

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Balandžio 14 dieną vyko tradicinis mokyklos 5-10 ir 3-4 gimnazijos klasių mokinių valios ir ištvermės pasitikrinimas – pavasario kroso varžybos, kuriose dalyvavo 92 mokiniai: 39 mergaitės ir 53 berniukai. Smagu, kad varžėsi ir keli pradinių klasių mokiniai, kurie nepabūgo tradicinio mažojo rato nuotolio – 1,3 km.

5-6 klasių mokinių grupėje dominavo šeštokai: pirmąją vietą iškovojo Gabrielė Jurjonaitė ir Lukas Dambauskas, antrąją Deimantė Piečiutė ir Lukas Probergas,  trečiąją GovindaValčiukaitė ir ketvirtokas Daivaras Piečius.

7-9 klasių grupėje nugalėtojais ir ištvermingiausiais mokyklos mokiniais tapo septintokė Deimantė Pociutė (rez. 5:55.21 min. ) ir devintokas Andrius Sadauskas (rez. 5:03,13 min. ). Antroje vietoje – Deimantė Rangaitė (9 kl.) ir Marius Graužinis (8 kl.), trečioje – Evelina Lučinskaitė (7 kl.) ir Gražvydas Pauliukevičius (9 kl.).

10-12 klasių grupėje pirmieji parbėgo vienuoliktokai (3e kl.) Jolita Mažonaitė ir Artūras Taraškevičius, antrieji – dešimtokai Monika Lukošiūtė, Laimonas Jucius, o tretieji – jų klasės draugai Samanta Kuršaitytė ir Vytenis Kasparavičius.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais.

Remiantis varžybų rezultatais, buvo sudaryta Kintų pagrindinės mokyklos 15 mokinių komanda, kuri balandžio 21 d. gynė mokyklos garbę rajono mokyklų pavasario kroso varžybose. Stipriausi 227 Šilutės rajono mokiniai varžėsi keturiose amžiaus grupėse.

Kintiškė Rasa Ablingytė šiose varžybose, bėgdama 1000 m nuotolį (amžiaus gr. 1999-2000 gimimo metai), iškovojo trečiąją vietą ir apdovanota medaliu, o mūsų mokyklos komanda, susumavus visų dalyvių taškus, II-ąją vietą. Pirmieji Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai, o kintiškiai aplenkė M. Jankaus, Pamario, Juknaičių, Usėnų, Traksėdžių, Saugų ir Vilkyčių pagrindinių mokyklų komandas.

Skip to content