Mokyklos mokiniai turi savo prezidentą!

Rugsėjo 14 dieną Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai išsirinko savo prezidentą, kuris juos atstovaus rajone, gins mokinių teises, bei rūpinsis, kad mokiniams „mokykla būtų antri namai“. Juo tapo 8-os klasės mokinys Mantas Pleikys.

Mokyklos prezidento svarbiausios pareigos užtikrinti, kad mokinių savivaldos pateikiami siūlymai, planai ir darbai, būtų leistini, saugūs ir tinkami visiems mokiniams. Tam jis turi savo patarėjų komandą, kuri prireikus padeda svarstyti einamus klausimus. Taip pat prezidentui labai svarbi pareiga atstovauti kitose rajono mokyklose, kurti draugiškus ir bendradarbiavimui palankius santykius, semtis idėjų ir įkvėpti savo mokyklos savivaldą, bei visus mokinius.

Sveikinimai naujai išrinktam visų mokinių prezidentui Mantui Pleikiui!

Prezidentas pasitelkė į vyresniųjų, labiau patyrusių ir žinančių, ko mokiniams reikia, gretas ir išsirinko savo darbo komandą.  Dvi mokyklos mokinių prezidento patarėjos Deimantė Naujanytė ir Vanesa Paskalskytė.

Į prezidentą ir jo komandą galima kreiptis el.paštu: mokiniuprezidentas@kintumokykla.lt

cof

cof

cof

sdr

sdr

cof

Skip to content