Mokyklos pavasario kroso varžybos

Lina LEIKUVIENĖ,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Gegužės 7 d. Kintų miške ir pamiškėje, ties mokyklos sporto aikštynais, vyko jau tradicinėmis tapusios mokyklos kroso varžybos. Šviečiant skaisčiai saulutei, mokiniai varžėsi bėgdami visoms mokinių kartoms puikiai žinomą „mažąjį“ ratą (1,3 km).

Bėgimo takelyje konkuravo 5-10 ir 3f klasių 37 merginos ir 45 vaikinai. Dėl apdovanojimų mokiniai kovojo dviejose amžiaus grupėse: 5-7 ir 8-10, 3f klasių.

Vyresniųjų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo ir greičiausiai 1,3 km. nuotolį įveikė aštuntokai Rasa Ablingytė ir Viktoras Graužinis, antri –  3f klasės gimnazistė Rima Probergaitė ir devintokas Žydrūnas Bendikas, treti – dešimtokė Jolita Mažonaitė ir aštuntokas, ypač bėgime patobulėjęs, Andrius Sadauskas.

Jaunesniųjų mokinių amžiaus grupėje nepralenkiami buvo šeštokai Deimantė Pociutė ir Karolis Graužinis,  antrąją vietą iškovojo penktokai Gabrielė Jurjonaitė ir Lukas Dambauskas, trečiąją – šeštokė Evelina Lučinskaitė ir septintokas Pranas Ablingis.

Visi dalyvavę mokiniai varžėsi ne tik su bendramoksliais, bet galėjo ir įsivertinti, kokią padarė pažangą. Mokyklos krosas vyksta rudenį ir pavasarį, rezultatai fiksuojami, po varžybų ir kūno kultūros pamokose aptariami, analizuojami. Taip mokiniai stebi savo ištvermės rezultatų pokytį. Smagu, kai rezultatai gerėja, o jei ne – susimąstoma apie priežastis.

Skip to content