Mokyklos rudens kroso varžybos

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Šiemet, kaip ir  kasmet, spalio 12 d.  mokykloje vyko tradicinės rudens kroso varžybos. Savo jėgas rudeniniu miško takeliu išbandė 84 Kintų pagrindinės mokyklos 5-10 klasių ir Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3e ir 4f klasių mokiniai.

Bėgikų tikslai buvo skirtingi: vieni stengėsi parodyti savo galią ir aplenkti kuo daugiau varžovų, kiti – pagerinti asmeninį rezultatą ar fiziškai aktyviai leisti laiką puikioje draugijoje.

5-6 klasių grupėje pirmąsias vietas iškovojo Deimantė Piečiutė ir Lukas Dambauskas, antrieji parbėgo – Govinda Valčiukaitė ir Lukas Probergas, tretieji – Gabrielė Jurjonaitė ir Lukas Kazlauskas.

7-9 klasių grupėje ištvermingiausi: I v. – Deimantė Pociutė ir Andrius Sadauskas, II v. – Rasa Ablingytė ir Pranas Ablingis, III v. – Deimantė Rangaitė ir Marius Graužinis.

10 klasės ir Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3e ir 4f klasių grupėje nepralenkiami šie greitabėgiai: I v. – Rima Probergaitė ir Žydrūnas Bendikas, II v. – Vaida Venckutė ir  Aurimas Jovaiša, III v. – Akvilė Juciutė ir Laimonas Jucius.

Smagu, kad visų, o ypač vaikinų, fizinė veikla aktyvėja. Tačiau per pastaruosius kelerius metus dar nė vienam vaikinui nepavyko „mažojo rato“ 1,3 km įveikti taip greitai kaip dešimtokui Žydrūnui Bendikui – per 4:53,00 min.  Džiugina didelę asmeninę pažangą padarę Andrius Sadauskas, Vaida Venckutė, Deimantė Rangaitė.

Dėl kintiškių sąmoningumo būti fiziškai aktyviems, mūsų mokykla jau keleri metai iš eilės laimi komandines kroso varžybas rajone!

Skip to content