Mokymai Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Balandžio 12 dieną, Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre, vyko mokymai „Kaip gali mokytojas padėti vaikui išmokti mokytis: tikslai, planavimas ir organizavimas“. Mokymus vedė lektorių jungtinė grupė: prof. dr. Aušra Kazlauskienė ir doc. dr. Ramunė Gaučaitė.

Lektorės sakė: „Mokymosi, o ne mokymo valdymas politiškai nepatogus tiems, kurie siekia kitus kontroliuoti.“

Daug ir įdomių idėjų išsakė lektorės. Mokymai vyko darbingoje aplinkoje, aktyviai dalyvaujant visiems mokytojams.

Kokiais būdais įgalinti mokinį jaustis atsakingu už savo mokymąsi: ką ir kaip ruošiantis pamokai svarbu planuoti ir kokias sutartis pasirengti? Kaip bendrame mokymosi plane integruoti mokymui(si) mokytis svarbias užduotis? Kalbėta apie sunkumus, kuriuos patiria mokiniai ir mokytojai, ir kaip padėti juos įveikti.

DSCF1696 DSCF1698 DSCF1706 DSCF1724

Skip to content