Mokytojai dalinosi patirtimi

2019-02-28 Kintuose vyko Šilutės r. švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame Kintų mokyklos mokytojų komanda (Nijolė Sodonienė, Ingrida Cyrolies, Asta Matvėjėvienė, Sonata Rangienė, Ilona Papievienė, Laimondas Taroza, Jurgita Tamošiūnienė, Ramūnas Grikšas, Pranciškus Viršilas) dalinosi patirtimi apie Kintų mokyklos mokytojų kolegialų bendradarbiavimą: 1) planuojant, organizuojant, vykdant integruotas pamokas; 2) rengiant visuotinius renginius mokyklos bendruomenei, rajono įstaigoms, įgyvendinant projektus; 3) rengiant programas ir jas įgyvendinant patyriminėse dienose.

Smagu, kad Kintuose mokytojai „kalbasi ta pačia kalba”, kad jaučiasi kaip komanda, kad net trečdalis (norinčiųjų buvo ir daugiau!) galėjo pasidalinti ne tik savo, bet ir kolegų patirtimi su rajono švietimo įstaigų vadovais.

Asta Gužauskienė,

direktorė

Skip to content