Mokytojos dalinosi darbo patirtimi Respublikinėje mokytojų konferencijoje

Elvyra Rimkuvienė,
metodinės grupės pirmininkė

Kovo 31 dieną Plungės Senamiesčio mokykloje vyko Respublikinė pradinių klasių mokytojų konferencija ,,Mokytojo ir mokinio kūrybiškas bendradarbiavimas“.

Šioje konferencijoje dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos. Jos ne tik sėmėsi patirties iš kolegių, bet ir pačios ja dalinosi. Mokytojos, bendradarbiaudamos tarpusavyje, parengė pranešimus.

Asta Matvėjėvienė ir Elvyra Rimkuvienė skaitė pranešimą ,,Mokinių kūrybiškumo ugdymas projektinėje (tiriamojoje) veikloje ,,Pamario žuvys“. Stendinius pranešimus parengė Vida Viršilienė  ,,Kūrybiškumo ugdymas dailės ir technologijų pamokose taikant grafinį siuvinėjimą“, o Irena Šerkienė ir Sonata Rangienė ,,Pamario žuvys ir paukščiai“.

Konferencija buvo įdomi ir naudinga.

Skip to content