Naktis mokykloje

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Sausio 19-os vakarą, mūsų mokyklos mokiniai skubėjo į mokyklą – čia vėl vyko renginys „Naktis mokykloje“.

Pradžioje visų laukė registracija ir kino filmų žiūrėjimas. Buvo galima rinktis: siaubo, komediją ar šeimos filmus. Lygiai šeštą valandą visi pasiskirstė po kabinetus. Juose laukė už tai atsakingi Mokinių tarybos nariai.

Po filmų peržiūros, neįprastu metu į mokyklą susirinkę mokiniai, skubėjo į sporto salę, žaidimų kabinetą, karaoke ir šokius. Labiausiai visus traukė sporto salėje tinklinio žaidimas, baudų mėtymas, įvairūs žaidimai su kamuoliu. Jiems vadovavo mokinių tarybos pirmininkas Andrius Sadauskas. Jam padėjo klasės draugas Andrius Šimonis. Įdomiai ir išradingai žaidimus vedė Paulius Bakutis, Laimonas Jucius, Deimantė Piečiūtė ir Gintarė Šmitaitė.

Daug norinčių atsirado ir dainuoti! Karaoke ir šokiams vadovavo Mantas Pleikys ir Deimantė  Grakauskaitė.

Mokiniai džiaugėsi, kad yra tokia naktis, kad galima dalyvauti, bendrauti neįprastu laiku – neįprastoje vietoje. Tuo pasirūpino ir šauniai ir aktyviai savo darbus atliko Mokinių taryba!

DSCF0073 DSCF0058 - Copy DSCF0053 DSCF0048 DSCF0046 DSCF0036 DSCF0032 DSCF0028 DSCF0019 DSCF0004DSCF0088

Skip to content