Netradicinė integruota veikla „Pažink medžius“

Spalio 19 d. „Saulučių“ grupės mokiniai dalyvavo netradicinėje integruotoje veikloje „Pažink medžius“, kuri vyko Kintų miške. Veiklos metu mokytoja Daiva Kaunienė vaikus supažindino su spygliuočiais medžiais: egle ir pušimi. Vaikai apžiūrėję ir kartu su mokytoja aptarę nuotraukose pavaizduotus medžius, jų ieškojo eidami pasivaikščioti miško takeliu. Vaikams puikiai sekėsi surasti egles, kiek sudėtingiau buvo atskirti pušis. Vaikai galėjo paliesti eglės ir pušies šakeles, pajusti, kaip duria jų spygliukai, palyginti jų dydį. Apžiūrėti ir palyginti eglės ir pušies kankorėžius. Veiklos metu mokiniai mokėsi teisingai ištarti žodžius „eglė“, „pušis“. Miške prisirinkome pušies spygliukų, kuriuos panaudojome atlikdami darbelį „Ežiukas“. Veiklos metu buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo ir meninė kompetencijos.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content