Netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka bibliotekoje

Vasario 2-ąją dieną penktos klasės mokiniai sugužėjo į jaukųjį Šilutės r. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą. Juos pasitiko šauniosios bibliotekininkės Vitalija Mišinskaitė ir Nijolė Justienė. Gausus glėbys skirtingų, jų kruopščiai atrinktų, knygų įvairiomis temomis ant didžiulio bibliotekos stalo mokinius suintrigavo.

Penktokai išvydę knygų įvairovę suskubo rinktis, vieni rinkosi knygas apie žvejybą, sportą, žymius Lietuvos krepšininkus, aukšto pasaulinio lygio futbolo žaidėjus, kiti – apie madą, stilių, istorijos įdomybes, fantastinius žaidimus, žymias dainininkes. Mokiniai pamokos metu mokėsi laiko planavimo, ugdė skaitymo įgūdžius įsikūrę jiems patinkančiame bibliotekos kampelyje, susipažinę su pasirinktomis knygomis, jas trumpai pristatė kitiems ir taip lavino savo viešo kalbėjimo įgūdžius.

Skaitydami šias knygas penktokai ruošis jų pristatymui ir diskusijai „Pasaulį pažįstu skaitydamas“, tai vyks kovo mėnesį.

Ačiū Kintų bibliotekininkėms už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą, sėkmės penktokams!

Vilija Ašmonaitė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Skip to content