Netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Skaitome Vytautei Žilinskaitei“

Elvyra Rimkuvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Gruodžio 13 dieną gerbiama rašytoja ir poetė Vytautė Žilinskaitė šventė savo 85-ąjį jubiliejų. Šia proga Kintų pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai rašytojai padovanojo neįprastą dovaną – jos kūrinių skaitymą.

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka ,,Skaitome Vytautei Žilinskaitei“ vyko Kintų bibliotekoje, ją vedė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Elvyra Rimkuvienė ir vyresnioji bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė.

Trečiokai plačiau susipažino su Vytautės Žilinskaitės kūryba ir ja susidomėjo. Į namus mokiniai grįžo su skirtingomis rašytojos knygomis. Laisvalaikiu jie gilinsis į Vytautės Žilinskaitės kūrybos paslaptis, o vėliau aptars perskaitytus kūrinius.

Skip to content