Netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Žodynai. Kaip jais naudotis?“

Elvyra Rimkuvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Spalio 13 dieną ketvirtos klasės mokiniai lietuvių kalbos mokėsi netradicinėje aplinkoje. Mokytis lengviau ir įdomiau, kai gali pamatyti ir paliesti savo rankomis. Jau keletą pamokų mokiniai aiškinosi, kaip atsirado raštas, knygos. Susipažino su lietuvių kalbos abėcėle bei ją išmoko atmintinai.

Kad įtvirtintų ir pritaikytų žinias, mokytoja Elvyra Rimkuvienė, talkinant bibliotekininkei Vaidai Nausėdaitei, lietuvių kalbos pamoką vedė bibliotekoje. Pamokos tema – ,,Žodynai. Kaip jais naudotis?“ Mokiniai susipažino su įvairiais žodynais ir mokėsi jais naudotis. Ketvirtokams teko įveikti įdomias  užduotis bei pritaikyti jau įgytas žinias praktikoje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content