Netradicinė mokomoji veikla ,,Šiurpės”

Spalio 28 d. 3 klasėje vyko netradicinė mokomoji veikla ,,Šiurpės”. Ši veikla, kuri vyksta kasmet prieš rudens atostogas, jau tapo tradicija ir mokiniai jos labai laukia bei ruošiasi.

Į klasę triukšmaudamas įsiveržė keistasis vienuolis, išjungė šviesą, užrakino klasės duris. Vienuolis papasakojo šiurpę, taip dar labiau išgąsdindamas mokinius. Mokiniams buvo įteikti ,,Paslaptingieji vokai”. Atplėšę juos, vaikai rado užduotis – užuominas, kurias reikėjo atidžiai perskaityti, suprasti, atlikti pačias įvairiausias lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir matematikos užduotis. Teisingai atlikus, turėjo gauti 5 skaitmenų kodą. Tik teisingai užduotis atlikusi komanda  galėjo pabėgti iš užrakintos klasės. 

Po šios dienos veiklų, nuotaikos ir įspūdžiai tik patys geriausi ir smagiausi!

Asta Matvėjėvienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content