Netradicinė veikla „Draugiškas internetas”

Vasario 9 dieną Kintų bibliotekoje 4 klasės mokiniams vyko netradicinė veikla “Draugiškas internetas”. Interaktyvaus žaidimo-viktorinos “Pasuk galvą?”  dėka, mokiniai įgijo daugiau žinių apie asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą. Kiekvienas mokinys į klausimus atsakinėjo individualiai, naudodamasis programėle „Kahoot“. Žaidimo-viktorinos „Pasuk galvą?“ nugalėtoju tapo Benas Mačiulaitis. Puikiai sekėsi Lijanai Gešventaitei, Eimantui Naujaniui ir Malekui Hijazi. Šie mokiniai buvo apdovanoti prizais-knygomis.

Ketvirtokai ir mokytoja Irena dėkingi vyresniajai bibliotekininkei Vitalijai Mišinskaitei už puikiai surengtą veiklą.

Saugesnio interneto savaitei paminėti, Kintų bibliotekoje ketvirtokai parengė parodą „Saugus internetas“.

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė