Netradicinė veikla “Numarginsiu kiaušinį”

Balandžio 17 dieną “Saulučių” grupės mokiniai dalyvavo netradicinėje veikloje “Numarginsiu kiaušinį”. Keliavome į biblioteką, kur mūsų laukė mokinės Evitos Vyšniauskaitės močiutės ir mama Vitalija Vyšniauskienė, bibliotekininkė. Močiutės vaikus supažindino su dviem kiaušinių marginimo būdais: su kiaušinių dažais ir vienkartine servetėle bei dekupažo būdu. Vaikai susidomėję margino kiaušinius ir laukė galutinio rezultato, kuris visus nustebino ir pradžiugino. Kiek sunkiau sekėsi puošti kiaušinius dekupažo būdu, bet su suaugusiųjų pagalba viskas puikiai pavyko, Po darbų vaikus aplankė “Velykų bobutė”, kuri pavaišino saldumynais.

 Už geranorišką ir įdomią veiklą esame dėkingi Evitos močiutėms: Reginai Gumuliauskienei, Linai  Vyšniauskienei ir mamytei Vitalijai Vyšniauskienei.

 

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja              

Skip to content