Netradicinė veikla „Numarginsiu kiaušinį“

Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja

Prieš Velykas „Saulučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo netradicinėje veikloje „Numarginsiu kiaušinį“.

Vaikai keliavo pas grupės draugę Eliją į svečius, kur jos močiutės ir mamytės dėka susipažino ir galėjo patys išbandyti kiaušinių marginimo būdą su žolelėmis ir svogūnų lukštais. Visi labai noriai darbavosi, vyniojo žoleles, su močiutės pagalba rišo siūliukus ir stebėjo kaip sudedami kiaušiniai į svogūnų lukštų nuovirą.

Kol kiaušiniai virė, Elijos mamytė pakvietė vaikučius pasivaišinti sausainukais, o vėliau pažaisti. Labai džiaugėsi vaikai stebėdami gautą rezultatą, nes kiaušiniai tapo nuostabiai gražiais margučiais. Už geranorišką ir įdomią veiklą esame dėkingi Elijos močiutei Marytei Dajutienei ir mamytei Dovilei Jonauskienei.

029 030 031 034 035 037 039 041

Skip to content