Netradicinė veikla ,,Padovanok kalėdinį džiaugsmą“

Gruodžio 3 diena – skirta Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti. Šią dieną pradinio ugdymo mokytoja Asta Matvėjėvienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė surengė netradicinę veiklą 4 klasės mokiniams ,,Padovanok kalėdinį džiaugsmą“, skirtą Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti. Veiklos metu mokiniai mokėsi tolerancijos, atjautos ir supratingumo neįgaliems žmonėms bei gamino senovinius kalėdinės eglutės žaisliukus iš šiaudelių.

Šie kalėdinės eglutės žaisliukai dalyvaus respublikinėje parodoje ,,Puošiame tradicinę kalėdinę eglutę“ ir papuoš Šakių rajono Gelgaudiškio Šv. Kryžiaus Išaukštinimo bažnyčios eglutę.

Asta Matvėjėvienė,  pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Elvyra Rimkuvienė, specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content