Netradicinė veikla „Vaiko diena“

Praėjusių metų pabaigoje seimui atnaujinus įsimintinų dienų kalendorių, gegužės 17 dieną, trečiąjį gegužės penktadienį, pirmąkart Lietuvoje minima Vaiko diena.

Ši data pasirinkta neatsitiktinai – ji įsiterpia tarp Motinos, Tėvo ir Šeimos dienų, pabrėždama vaiko vaidmenį šeimoje ir visuomenėje. Vaiko dienos tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų teises ir gerovę, skatinti visuomenę rūpintis vaikais, stiprinti šeimos ryšius, puoselėti teigiamas vertybes ir saugią aplinką vaikams, ugdyti pagarbą vaikams ir jų individualiems poreikiams.

Netradicinės integruotos veiklos metu antros ir trečios klasės mokiniai draugiškai piešė, spalvino, žaidė įvairius žaidimus, skanavo ledus. Prasmingai pažymėjo Vaiko dieną.

Mokiniai ugdė komunikavimo, kultūrinę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Irena Šerkienė, Vida Viršilienė

pradinio ugdymo mokytojos metodininkės

Skip to content