Netradicinės informacinių technologijų pamokos Kintų bibliotekoje

Įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės, rugsėjo ir spalio mėnesiais Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko netradicinės   IT pamokos.

Naudojant LEGO WeDo ir LEGO MINDSTTORMS EV 3 rinkinius krūva detalių virto pačių vaikų sukonstruotais robotukais. Planšetiniuose kompiuteriuose įvedus programavimo komandas, jie palaipsniui atgijo, pradėjo judėti norima kryptimi ir greičiu. Sukonstravę robotukus vaikai mokėsi juos valdyti, o po to dalyvavo čempionate.

 

Pasibaigus azartiškoms lenktynėms, nurimus emocijoms mokiniai padėkojo bibliotekininkei už kitaip ir smagiai praleistą pamoką, patirtus įspūdžius bei gautas dovanėles.

 

Užsiėmimuose moksleiviai įgijo žinių apie robotikos mokslą, lavino kūrybinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius. Vyko komandinis darbas ir bendradarbiavimas. Dalyviai mokėsi priimti savo klaidas kaip tobulėjimą, vedantį juos link geresnių sprendimų ir rezultatų.

 

Tikimės, kad įgytos žinios ir įgūdžiai padės orientuotis pasirenkant savo profesinį kelią.

 

Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešosios 

bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė 

Vitalija Vyšniauskienė

Skip to content