Nuostabi išvyka

Pažintinės praktinės išvykos į Lankupius metu sužinojome Vilhelmo kanalo atsiradimo istoriją.    Lankėmės prie Lankupių šliuzo, susipažinome su jo įranga, paskirtimi ir  veikimu.

Pagal mokytojo parengtas užduotis turėjome išmatuoti šliuzo kameros ilgį ir plotį, vartų dalių parametrus pvz.: vartų skardos storį.  Aiškinomės kaip sutvirtinti kameros šlaitai, suveriami vartai.

Būdami ant ,,beždžionių tilto“, nustatę Minijos upės vandens tekėjimo kryptį ir išsiaiškinę kaip matuoti  tėkmės greitį, bandėme tai  atlikti praktiškai, tačiau nepasisekė dėl aplinkos gamtinių sąlygų.

Išties buvo smagu,  muzikiniame fone dalykiškai diskutavome, kalbėjomės. Ypač išvyka domėjosi tie mokiniai, kurie buvo nieko negirdėję   apie šliuzą ir čia  lankėsi pirmą kartą.

Įgiję naujos  patirties, malonių emocijų, smagiai dainuodami sugrįžome į mokyklą.

Norėtume daugiau tokių išvykų!

Nuoširdus ačiū mokytojui Pranui Viršilui už šią išvyką.

Ema Sakavičiūtė,

Deimantė Vindžigelskytė,