Padėka už bendradarbiavimą organizuojant mokslo festivalį „ Erdvėlaivis Žemė“.

2018  metai jau penkti, kai mūsų mokyklos mokiniai turi galimybę dalyvauti mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė „ renginiuose ir susipažinti su sparčiai kintančiu mokslo bei technologijų pasauliu, mokslo naujovėmis ir inovacijomis, karjera.

Festivalis iki šiol vyko didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose. Per penkiolika metų Mokslo festivalis tapo didžiausiu mokslo populiarinimo renginiu Lietuvoje. Šiemet jo renginiai vyksta šešiolikoje miestų ir rajonų, o renginių skaičius viršija tris šimtus septyniasdešimt. Kuriant Mokslo festivalio programą dalyvauja šimtai mokslininkų, doktorantų, studentų ir net gimnazistų. Užsimezgė glaudūs ryšiai su keliomis dešimtimis mokyklų ir gimnazijų, su universitetais, kolegijomis, aukštųjų technologijų įmonėmis, muziejais. Turinio įvairovė, kuo platesnis įvairių mokslo sričių, taip pat meno atspindėjimas ir interaktyvumas – toks dabar yra pagrindinis programos sudarytojų siekis.

Už aktyvų dalyvavimą kasmetiniuose renginiuose mokslo festivalis kintiškiams dovanojo nemokamą lektoriaus Klaipėdos kolegijos Technologijų fakulteto Informacinių technologijų katedros vedėjo Gintaro Kučinsko  paskaitą „Papildytos realybės technologijos pritaikymas viešinime“. Šiame renginyje pakvietėme dalyvauti ir kitų mūsų rajono mokyklų moksleivius. Už bendradarbiavimą organizuojant šį renginį buvome įvertinti organizatorių ir gavome padėką.

Šiais metai sudalyvauta net devyniuose renginiuose: „Pažintis su žmogaus anatomija“ LSMU žmogaus anatomijos muziejuje Kaune; „Virtuali realybė čia ir dabar“, „Ar gali garsiau išrėkti negu 140 dB ? “ , „Kaip užprogramuoti robotą?“, „ Pažintis su inžinierine pramone infomobilyje – STEM laboratorijoje“ – KTU, Kaune; „Būk alchemikas“ (kosmetikos priemonių gamyba) KVK, Sveikatos mokslų fakultete, Klaipėdoje; „ Atskleisk laivo valdymo paslaptį“ – Aukštoji jūreivystės mokykla, Klaipėdoje; „ Įrenginių valdymas mintimis“ – KVK, Technologijų fakultete, Klaipėdoje.

Ugdymo karjerai koordinatorė

Ingrida Cyrolies

Padėka Kintų pagrindinei mokyklai

Padėka ugdymo karjerai koordinatorei Ingridai Cyrolies

Skip to content