PADĖKOS UŽ DALYVAVIMĄ KONKURSE „MATEMATIKA TAUTINĖJE JUOSTOJE“

Kintų pagrindinės mokyklos 7 ir 8 klasės moksleiviai Aistė Kasperiūnaitė ir Matas Eidukonis dalyvavo mokinių piešinių konkurse „MATEMATIKA TAUTINĖJE JUOSTOJE“, kurį organizavo Šilalės r. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazija. Nugalėtojais netapome, bet gavome iš organizatorių labai šiltą laišką ir padėkas mokiniams bei dailės mokytojui. Puiki idėja integruotai pamokai, kurią ateityje galėtume pritaikyti ir savo mokykloje. Dalinuosi gauto laiško citata: „DIDELIS AČIŪ organizatorių vardu, už dalyvavimą mūsų organizuotame respublikiniame 7-8 klasių mokinių integruotame dailės ir matematikos projekte „MATEMATIKA TAUTINĖJE JUOSTOJE“. Projekte dalyvavo apie 30 mokyklų. Buvo atsiųsta apie 130 darbų. Dar kartą AČIŪ ir iki kitų susitikimų.“

Dalinuosi Aistės ir Mato sukurtomis tautinėmis juostomis ir padėkos raštais.

Rita Tarvydienė,

dailės mokytoja

Skip to content