Pamoka netradicinėje erdvėje

Rugsėjo 22 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai su mokytoja Vida Viršiliene lankėsi Šilutės r. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale.

Mokiniai susipažino su knygų namais, jų taisyklėmis, bendra tvarka. Bibliotekininkės aiškino kaip elgtis su knygomis.
Minint rudens lygiadienį, bibliotekininkės Vitalija Mišinskaitė ir Nijolė Justienė surengė atsisveikinimą su vabzdžiais. Demonstravo įvairius vabzdžius ir supažindino su jų kūno sandara. Ypatingas dėmesys buvo skirtas bitėms darbininkėms. Išsiaiškinę bitės sandarą, mokiniai naudodamiesi ,,LegoWeDo“ konstruktoriais ėmėsi konstruoti bitę, kuri skrenda ir pamačiusi gėlės žiedą iškart sustoja.

Veikla bibliotekoje taip sudomino mokinius, kad jie nepastebėjo kaip prabėgo pamoka. Naudodamiesi IT ir dirbdami porose, praplėtė žinias apie vabzdžius, tobulino komunikavimo kompetencijas.

Vida Viršilienė,
pradinio ugdymo mokytoja