Pamokos kitaip: Vydūno muziejuje apie gyvenimo kelio pasirinkimą

Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 9 klasei „Vydūnas. Kelio  pasirinkimas“ vyko lapkričio 8 d. Vydūno muziejuje. Mokytoja Nijolė Sodonienė mokiniams pateikė užduotis, kurias jie atliko savarankiškai, pvz.: papasakoti arfos suradimo ir kelionės į Kintus istoriją; surasti stenduose ir parašyti 10 Vydūno kūrinių pavadinimų; atsakyti į klausimą, kaip vidinio tilsmo kambarys susijęs su knyga „Sveikata. Jaunumas. Grožė“.

Pažiūrėję animacinį filmuką „Avelė“, darė išvadas, ko pamoko šis kūrinys.

Žinoma, buvo pasinaudota proga plėsti akiratį – išsakyti nuomonę apie V. Kiškienės kūrybos darbų parodą „Gelmių spalvos“, kuri tuo metu vyko Vydūno kultūros centro palėpėje.

 

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

IMG_9311IMG_9308IMG_9307IMG_9315IMG_9317IMG_9312IMG_9305IMG_9310

Skip to content