Pamokos netradicinėje erdvėje – Šilutės H. Šojaus muziejuje bei … autobusiuke

Birželio 18 dieną 10 klasės mokiniai lankėsi Šilutėje bei maloniai gaivinosi arbata ir daug sužinojo dalyvaudami edukacinėje pamokoje „Arbatos gėrimo tradicijos Azijoje ir Europoje“  H. Šojaus muziejuje. Tai organizavo rusų kalbos mokytoja Loreta Butkienė,  prie jos prisijungė ir Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja.

Šilutėje stabtelėję prie H. Zudermano paminklo, evangelikų bažnyčios, karių kapinių, ieškojo apie tai informacijos internete, ja dalijosi su bendraklasiais lietuvių ir rusų kalbomis.

Laukdami pamokos, dar spėjo pasivaikščioti parke, palesinti ančių pulką, skambinti „varpeliais“.

Šojaus muziejuje buvo priimti labai maloniai. Žinios „Arbatos gėrimo tradicijos Azijoje ir Europoje“ itin sumaniai jungiamos su praktine veikla. Pamoka vyko nuotaikingai ir naudingai.

Dešimtokai kelionės metu mokyklos autobusiuke kalbėjo ir lietuviškai, ir rusiškai. Grįždami įspūdžiais emocingai  dalijosi abiem kalbom.

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė