Pamokos parodoje „Atrask Pamario raštijos lobyną“

7, 8, 9 ir 10 klasėms lietuvių kalbos ir literatūros pamokos gruodžio 8 ir 13 d. vyko neįprastai.

Mokiniai mokėsi Šilutės r. sav. F. Bajoraičio bibliotekos Kintų filiale naudodamiesi paroda „Atrask Pamario raštijos lobyną“.

Mūsų mokykloje atliekanti pedagoginę praktiką Vytauto Didžiojo universiteto studentė Kornelija Ronkutė ir mokytoja Nijolė Sodonienė parinko įvairių lygių užduočių iš parodai skirto edukacinio leidinio. Vieni atidžiai skaitydami, kiti ieškomuoju būdu stengėsi stenduose surasti atsakymus ir juos pritaikyti spręsdami kryžiažodį, testą, laiptažodį, išrinkti tinkamą nuotrauką ir kt. Kiekvienai klasei sudėtingiausia užduotis buvo įminti pluoštelį mįslių.

Dėkojame parodos rengėjams ir Kintų filialo bibliotekininkėms Vitalijai Vyšniauskienei ir Nijolei Justienei už galimybę naudotis paroda ir mokyti(s) kitaip.

Skaitykite plačiau:

https://www.silutevb.lt/2022/12/13/paroda-pamarios-rastijos-lobynas/

Nijolė Sodonienė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content