Pareigūnė Nerija Ropiene lankėsi mokykloje ir susitiko su 1 – 4 klasių mokiniais

Rugsėjo 7 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Nerija Ropiene  lankėsi mokykloje ir susitiko su 1 – 4 klasių mokiniais.

Susitikimo metu Nerija Ropienė supažindino mokinius su saugaus eismo taisyklėmis, ragino vaikus būti atidiems ne tik keliuose bet ir pėsčiųjų perėjose, priminė, kaip svarbu turėti su savimi atšvaitą. Su mokiniais kalbėta apie atšvaitų nešiojimo būdus, šviesą atspindinčių liemenių svarbą, aiškinama, nuo kokio amžiaus vaikams galima važiuoti dviračiu kelyje. Susitikimo pabaigoje pareigūnė mokiniams padovanojo atšvaitus bei informacines knygeles.