Pasitinkant kovo 11-ąją

Kintų pagrindinės mokyklos darbuotojai ir mokiniai šventiškai pasitiko artėjančią Kovo 11-ąją- Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kovo 10 dienos rytą Lietuvos trispalvę iškėlė 8 klasės mokinys Simas Jankauskas, laimėjęs I vietą rajoninėje STEAM gamtos mokslų olimpiadoje. Vedant 8 klasės mokinėms Emai Sakavičiūtei ir Deimantei Vindžigelskytei visa mokyklos bendruomenė sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

Šventiškai nusiteikę ir vilkėdami tautiniais rūbais mokiniai ir mokytojai dalyvavo dienos veikloje.
Šventinę dieną užbaigėme Mokinių tarybos pasveikinimu su artėjančia valstybine švente, gražiu mokinių paruoštu koncertu (vadovės Laima Bušininkienė, Simona Venckienė) bei ilgojo šaliko „koridoriumi“ saulėgrąžoms.

Jurgita Tamošiūnienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content