Patyriminė veikla „Išmok, tyrinėk, atrask“. Mikroskopas-prietaisas, leidžiantis pamatyti ląstelę“

Birželio 08 dieną 4 klasėje vyko patyriminė veikla „Išmok, tyrinėk, atrask. Mikroskopas-prietaisas, leidžiantis pamatyti ląstelę“.
Veiklos pradžioje išsiaiškinome, kaip pritaikius mokslo atradimus galima pagerinti žmonių gyvenimo sąlygas ir sveikatą. Susipažinome su mikroskopu- prietaisu, leidžiančiu tiriamą objektą padidinti daug kartų, peržiūrėjome vaizdo įrašą ir susipažinome su mikroskopu ir jo dalimis. Vaizdo įraše įvardintos mikroskopo dalis atpažinome analizuodami tikrą mikroskopą. Mokiniai pamokoje, naudodami priemones, gautas pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ atliko įvairius tyrimus. Tyrinėjome įvairias daržovių sėklas, medžių lapus.

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content