Patyriminės veiklos pradinukams vyko birželio 9 -15 dienomis!

Antrokai, kaip ir daugelis pradinukų veiklas vykdė kitaip, netradicinėse vietose. Keliavo prie Kušių marių, ten stebėjo plaukiantį žaltį, skaičiavo boružėlės taškus, kiek jai metų. Stebėjo kaituotojus, kaip jie mokosi.
Labai įdomi vyko edukacija apie bites, jų darbo vaisių – medų, kurią organizavo Kintų miestelio bibliotekininkės. Mokiniai daug žinių gavo iš bitininkės pasakojimo. Klasėje ir susitikime ragavo kelių rūšių medų.

Po Kintų mišką rinko medžių ir augalų lapus. Kartojo išmoktus medžių ir augalų pavadinimus. Daugiausiai žinojusios mergaitės buvo apdovanotos.

Kalbėta, rinkta, ieškota medžiaga apie Kuršių marias, išskirtines vietas stovyklavimui. Žaista daug ir įvairių žaidimų, pasakota įvairių pasakojimų, piešta su kreidelėmis ant asfalto.
Matuota, sverta, lyginta, stebėta žiūronų pagalba.

Ši savaitė buvo įdomi, mokiniams patraukli ir vasariška. Daug laiko praleista gamtoje! Stebėta gamtos tarša, surinktos žmonių paliktos šiukšlės!

Ilona Papievienė,
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė