Pažintis su konditerijos gaminių technologijomis

Rugsėjo 14 dieną šeštokai dalyvavo mokomojoje ekskursijoje Klaipėdos konditerijos fabrike „Roshen“.

Ekskursijos metu mokiniai sužinojo fabriko, kuris gamina konditerinius gaminius jau daugiau nei 100 metų, istoriją, apie jo šiandieninę gaminamą produkciją, o taip pat apie konditerio profesiją. Ekskursijos vadovas papasakojo viską apie šokoladą: kaip jis atsirado, kaip vystėsi šokolado vartojimo kultūra, kokios yra šokolado rūšys. Po to, kai mokiniai apžiūrėjo gamybines patalpas ir susipažino su šiuolaikinėmis technologijomis, galėjo išbandyti save karamelės konditerio vaidmenyje ir karamelės gamyklėlėje savo rankomis pasigaminti ledinuką. Mokiniai turėjo puikias patyrimines maisto gamybos technologijų ir ugdymo karjerai pamokas.

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content