Pažintis su Šilutės miesto istorija

Š. m. gegužės 23 dieną 4 klasės mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos, matematikos ir logopedinių pratybų netradicinė veikla Šilutėje.

Mokiniai susipažino su Šilutės miesto atsiradimo istorija, architektūra, evangelikų-liuteronų bažnyčia. Sužinojo, kad bažnyčia pastatyta 1926 m. ir greitai švęs 100 metų sukaktį. Per II pasaulinį karą beveik nenukentėjo ir išliko tokia pati iki šių dienų. Ji išskirtinė tuo, kad turi didžiausią Lietuvoje laikrodį.

Aplankė ir Šilutės katalikų Šv. Kryžiaus bažnyčią. Anksčiau ji buvo tik maldos namai, o 1854 m. pastatyta dabartinė bažnyčia. Nuo 1862 m. parapija turėjo nuolatinį kunigą. Per II pasaulinį karą ji taip pat mažai nukentėjo.

Mokiniai apžiūrėjo bažnyčios vidų, pasidžiaugė gražiu altoriumi.

Asta Matvėjėvienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content