Per Lietuvą

Kiekvienas kraštas, miestas, kaimas turi savo praeitį, žinomus objektus, lankytinas vietas. Savo istoriją – ilgą, permainingą, didingą ir garbingą – turi ir mūsų tėvynė Lietuva. Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, ,,Boružiukų“ grupės mokiniai visą savaitę domėjosi tėvynės simboliais, lankytinomis vietovėmis, praeitimi. Vaikai sužinojo, kuo garsūs lakūnai Darius ir Girėnas, kas yra Lietuvos sostinė. Taip pat piešė piešinius Lietuvai, dalyvavo parodoje ,,Geltona – Žalia – Raudona“.

Siekiant ugdyti ugdytinių pilietiškumą, tautiškumą savaitės veiklas vainikavo integruota netradicinė veikla ,,Per Lietuvą“, kurios metu vaikai kartu su meninio ugdymo mokytoja Laima Bušininkiene bei priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangiene prisiminė išmoktas dainas apie gimtinę, pakartojo, kokie yra Lietuvos simboliai, atliko kūrybines užduotis.

Meninio ugdymo mokytoja Laima Bušininkienė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė