Pirmokai – tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2020“!

Šių metų sausio 22 d. mūsų mokyklos pirmokai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2020“, pirmajame etape, kuris vyko mokykloje. Antrasis etapas vyks Klaipėdoje.

Matematika – vienas iš svarbiausių mokomųjų dalykų ugdymo procese. PANGEA filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika, nes pirmajame etape pusė uždavinių yra įveikiami visiems. Tai kelia mokinių savivertę ir įtvirtina jų gebėjimus. Matematikai gabūs mokiniai motyvuojami domėtis toliau, silpnesni paskatinami atrasti savo stipriąsias puses.

Šiandien „Pangea“ vyksta 17 Europos šalių. Dalyvių skaičius vis didėja. Lietuvoje pirmą kartą „Pangea“ įvyko 2014 metais. Konkursą organizuoja viešoji įstaiga „VIMS – International Meridian School“.

Vasario mėnesį sulauksime rezultatų! Nuoširdus ačiū pirmokėliams, kurie dalyvavo konkurse: D. Grikšui, G. Valiukevičiūtei, S. Bžeskutei, J. Papievytei, N. Zikui, V. Venckutei, U. Vyšniauskaitei, R. Šertvyčiui.

                                                                   Ilona Papievienė, pirmos klasės mokytoja metodininkė

Skip to content