Popietė „Aš ir internetas – draugai“

Vaida Nausėdaitė,
Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Vasario 9-ąją minima saugesnio interneto diena visoje Europoje. Saugesnio interneto dienos tikslas– įgalinti Lietuvos visuomenę, o ypač vaikus ir jaunimą, saugiai naudotis internetu, kurti geresnį turinį internete.

Kintų filialas, prisidėdamas prie šios iniciatyvos, pakvietė Kintų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinius  (mokytoja Irena Šerkienė) dalyvauti popietėje „Aš ir internetas – draugai“. Popietės metu vaikai išmoko pagrindines saugaus naudojimosi internetu taisykles, peržiūrėjo animacinius filmukus iš svetainės www.draugiskasinternetas.lt apie asmeninės informacijos viešinimą, slypinčius virusus internete, dalyvavo „Interneto žiniuko“ viktorinoje apie saugų elgesį internete bei visi kartu patikrino žinias apie elektros prietaisų naudojimą namuose, atlikdami Žybsiukės testą www.elektromagija.lt. Vėliau vyko diskusijos ir popietės aptarimas, įtvirtinantis naujai įgytas žinias. Liaudies išmintis byloja: „Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi“, tad tikimės, kad ugdydami pačius mažiausius interneto vartotojus prisidėsime prie atsakingos interneto naudotojų visuomenės formavimo.

Skip to content