Praktinių studijų savaitė. Integruotos lietuvių kalbos ir biologijos pamokos „Širdis ir nuoširdumas. Donorystė. Pirmoji pagalba“

Kintų mokykloje integruojami ir tokie skirtingi mokomieji dalykai – lietuvių kalba ir biologija. Pamoka „Širdis ir nuoširdumas“ kiekvienais metais papildoma nauja veikla, pavyzdžiui, apie  pirmąją širdies transplantaciją Lietuvoje, donorystę, o šiemet –  pirmąją medicininę pagalbą. Lapkričio 18 d. vykusiose pamokose devintokai darė įvairių pranešimų, stebėjo interviu, aiškino lietuvių patarles, sužinojo apie knygą „Širdis yra graži“ ir fotografijos meną. Mokiniams visuomenės sveikatos specialistė Audronė Venckienė glaustai paaiškino apie pirmąją pagalbą, konsultavo, kai jie atliko praktines užduotis: matavo vienas kitam kraujo spaudimą, tvarstė pirštus.

Pamokas vedusios biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Cyrolies, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė  Nijolė Sodonienė džiaugiasi darniu ir naudingu bendradarbiavimu su visuomenės sveikatos specialiste Audrone Venckiene.

Pamokas stebėjusios trys kolegės iš Katyčių pagrindinės mokyklos, išsakydamos nuomonę, negailėjo gerų žodžių, domėjosi ir mokytojų, ir mokinių sėkmingai naudojamo interaktyvio vaizdo ekrano galimybėmis.

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Ingrida Cyrolies, biologijos mokytoja metodininkė

Skip to content