Praktinių studijų savaitė “Išmok, tyrinėk, atrask” 1 klasėje

Š.m. mokykloje pradinių klasių mokiniams birželio 9-15 dienomis vyko praktinių studijų veiklos. Pirmokai aktyviai įsijungė į šią veiklą. Daug domėjosi, tyrinėjo, žygiavo, gamino, stebėjo, skaičiavo, lygino ir t.t.

Mokiniai keliavo į žygį, kuriuo metu nuėjo 7 kilometrus. Stebėjo besikeičiančią gamtą ir aplinką prie marių, darė išvadas, kodėl skiriasi. Patikrino marių vandens šiltumą, susipažino su šoniplaukomis, kurias pakrikštijo “Jūrų šuniukais”.


Aplankė Kintų apylinkių gandralizdžius, raudonųjų ąžuolų alėją, didžiąją tują. Klasėje maišė blynų tešlą, kepė blynus ir smaguriavo su savo mėgstama uogiene.
Susipažino su bičių gyvenimu, ragavo medaus, lygino skonius. Pasipuošė klasę savo gamintomis aplikacijomis, skaičiavo dienas iki vasaros atostogų.


Programavo su schratch programa.
Tyrinėjo įvairius skysčius, juos aprašė, darė išvadas.


Asta Matvėjėvienė,
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content