Praktinių studijų savaitė Kintų mokykloje. Integruotos lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamokos „Tautinis kostiumas“

Kintų mokytojai kalbininkai lapkričio 19 d. darniai bendradarbiavo integruotose dviejose pamokose „Tautinis kostiumas“ organizuodami aktyvią devintokų veiklą, o šie ugdydamiesi savivaldumą mokantis.

Kiekvienas mokinys darė trumpą pranešimą pasirinkta tema ir kalba, atliko ir rusų, ir anglų, ir lietuvių k. įvairias užduotis, vaidino, minė mįsles, tikrinosi, ko išmoko, viktorinoje, įsivertino. Nuotaika buvo ypač puiki, kai visi sutartinai trimis kalbomis dainavo „Jei patinka ši dainelė, daryk taip“.

Mokinius, ruošiančius pranešimus, konsultavo ir pamokas vedė Loreta Butkienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja, Vaidotas Vilkas, anglų kalbos vyresnysis mokytojas, Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

Džiugu, kad pamokas stebėjusios viešnios – kolegės iš Usėnų pagrindinės mokyklos – geranoriškai vertino mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą, pastangas, kūrybiškumą, šiltą bendravimą.

 

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content