Projektas „Nors aš mažas, bet daug galiu“

Elvyra Rimkuvienė, specialioji pedagogė-logopedė, Eglė Kelpšienė, psichologo asistentė, Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė, Lina Valaitė, mokytojų padėjėja, matematikos, informacinių technologijų mokytoja, artėjant Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai,  organizavo ir vykdė projektą „Nors aš mažas, bet daug galiu“, kuriame dalyvavo 1-6 klasių mokiniai.

Projekto tikslas: skatinti mokinius būti aktyviais, smalsiais, kūrybiškais, bendraujančiais bei mokančiais bendradarbiauti.

Vykdyta projekto veikla:

  • draugystės apyrankių gaminimas;
  • žibintų gamyba;
  • eilėraščių skaitymas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“;
  • dailės užsiėmimai „Skiriu Lietuvai…“;
  • kūrybinė veikla „Svajonių pilis“;
  • žaidimai lauke „Spalvinu Lietuvos vėliavą“;
  • popietė, apibendrinanti projekto veiklą, „Darbais puošiu Lietuvą“.

Projekto metu ugdytiniai mokėsi organizuoti savo ir kitų darbą, bendradarbiauti įvairiose veiklose, imtis atsakomybės už savo veiksmus, turėti savo nuomonę ir ją ginti, draugiškai spręsti iškilusias problemas, prisiminė žymias Lietuvai datas bei valstybės simbolius.

Skip to content