Projektinis darbas – Tinklinio 6×6 turnyras

Nedas NEIMANTAS,
10 klasė

2014 metų lapkričio-gruodžio mėnesiais KINTŲ pagrindinėje mokykloje ir Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriuje vyko tinklinio 6×6 turnyras, kurį, vykdydami projektinį darbą, surengė dešimtokai Nedas Neimantas ir Artūras Taraškevičius.

Turnyre dalyvavo 8-10, 3f, 4f klasių mokinių 7 komandos po 6-7 žaidėjus: “LOL”, “Tinginiai”, “Albatrozai”, “Kaimo lakūnai”, “Aliuminiai buldozeriai”, “Tornado” ir “Dozės”.

Komandos buvo sudarytos burtu keliu, žaidėjus suskirsčius į 5 pajėgumo grupes. Paskirti kapitonai turėjo iš kiekvienos  “išsitraukti” po 5 narius.

Grupės varžybose kiekviena dvikova vyko iki 25 taškų. Komandos kovojo, kad patektų į antrąjį etapą (galėjo patekti tik keturios). Antrajame etape dvikovos vyko iki dviejų pergalių. Į pusfinalį prasibrovė “Kaimo lakūnai”, “LOL”,  “Aliuminiai buldozeriai” ir “Tinginiai”. Galiausiai “Kaimo lakūnai” ir “Aliuminiai buldozeriai” varžėsi finale, kuriame po atkaklios kovos pergalę šventė “Aliuminiai buldozeriai”. Varžybose dėl III-os vietos pergalė atiteko “LOL”.

Šis turnyras ir žiūrovams, ir žaidėjams suteikė daug gerų emocijų, daugelis dalyvių patobulino tinklinio žaidimo įgūdžius.

Skip to content